| aLeXsNs a întrebat:

Intrebarea mea este : Ieri am pornit calculatorul m-am jucat vreo doua ore mi-a dat o eroare la windows si am dat vreo doua restarturi la Pc si nu mi-s-a mai aprins Monitorul deci era pornit dar nu imi aparea nimic aparea de cum ar fi stins, am incercat sa inversez mufa si tot degeaba ce ma sfatuiti sa-i fac sa mearga? Va rog cat mai repede! Funda + Vot!

6 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Trebuie reinstalat windowsul.Ti-s-a intamplat ceva la el.Du calculatorul la un service.

| cosmin_6011 a răspuns:

Cum a zis si VoltZ sau daca ai placa video incerca sa bagi cablul in placa video integrata poate de acolo e problema.

| Cipri112 a răspuns:

Si eu am patit. Reinstaleaza-ti windowsul. Totul este de la virusi. Si eu am avut virusi si imi facea la fel. Pornea si nu se vedea nimic. Reinstaleaza-ti windowsul s-au dul la un specialist in calculatoare.

| aLeXsNs explică (pentru Cipri112):

Ok mersi, cand o sa aflu care este problema v-oi da funda la cel mai bun si restul vot!

| Cipri112 a răspuns (pentru aLeXsNs):

Cpwinking

| Deniiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Este problema de la windows.Probabil,cand ai cumparat calculatorul, nu avei instalat windows-ul original.Trebuie reinstalat windowsul.