| Cristian1995 a întrebat:

intrebarea mea este urmatoarea:
Am incercat sa instalez SQL Server 2005 Express Edition, dar dupa jumatatea instalarii imi apare urmatoarea eroare:
An error occured during the installation of assembly
'Microsoft. SqlServer. SString, Version="9.0.242.0",Culture="neutral",procesorArchitectu re="MSIL",PublicKeyToken="89845dc8080cc91",FileVersion=" 9.0.1399.0".
Please refer to Help and Support for more information.HRESULT: 0x80070020.

Precizez ca am Windows XP SP3.

1 răspuns:
| GabiLeonte2 a răspuns:

Incearca sa instalezi alta versiune de SQL Server. Daca nu merge si asa : Documenteaza-te de aici : https://blogs.msdn.microsoft.com/......er-proces/