| George_Bratosin_1999 a întrebat:

M-iam luat vineri de black friday un laptop Acer de 4gb ram 500 gb hdd procesor dual core de 2.16 ghz Intel graphic hd. Vreau sa stiu ce pot juca pe el destul de bine cu cu lag mare si cat de bun este. Nu stiu daca am nimerit categoria dar sper sa ma ajutati. FUNDA

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

GTA San Andreas, Far Cry 1/2, Fifa WORLD, NfsWORLD, Fifa 2010, Nfs Most Wanted, AC Brotherhood, CS:Source, Max Payne 2, CS:1.6,si multe multe altele.

| AdrenalinTm a răspuns:

Te poti juca jocuri acceptabile nu te gandi la cine stie ce e bun cauta jocurile care vrei sa te joci pe google si scrie specificatii si vezi daca poti sau daca nu

| George_Bratosin_1999 explică:

NU MA GANDEAM LA CINE STIE CE JOC GEN GTA 5 SAU FAR CRY 4... CEVA DE DISTRACTIE DAR MS ORICUM...