| Sergiu_Dreghici_1990 a întrebat:

mi-am cumparat si eu o tableta noua si nu pot sa downloadez de pe MagazinPlay care este direct instalat de pe tableta, mai ia-m dat setari din farica dar tot la fel imi da eroarea"Eroare la recuperarea informatiilor de pe server" cine ar putea sa ma ajute si pe mine cu aceasta problema please, cine ma ajuta ii dau >fuditza:X:X:

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/topic/897785-allview-alldro-speed-i/ sper sa ti fie de folos

| Sergiu_Dreghici_1990 explică (pentru radu75):

Mersi mah am aflat ce trebuia sa stergwinking

2 răspunsuri:
| Andrei_Neagu_1993 a răspuns:

Tableta este stricata daca mai ai garantie du-te sa ti-o schimbe ca asa am si eu la un iPad4 nu merge app store
Funda?