| Nkodb a întrebat:

Mi-am facut un blog prin blogger, si am vazut la cineva ca are postarile pe sectiuni, Cum imi pot pune si eu la fel la mine? :) Vreau exact ca in poza de mai jos, blogul este facut prin blogger!

http://i57.tinypic.com/2iid5km.jpg

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Exista anumite optiuni care costa si poate ca asta e motivul pentru care nu ai gasit unde sa pui asa.

| Nkodb explică:

Chestia e ca nu stiu, nu ca ar costa happy, e free dar nu gasesc. Ma ajuta cineva? Please dau funda happy