| Devil666 a întrebat:

Mi-am instalat azi win 7 ultimate 32biit. Cum fac sa nu imi instaleze windows update KB971033 si KB2505438?
Funda

7 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Start -Control Panel -System and Security -Windows Update-in staga sus ai Change settings-apoi bifezi Never check for updates.

| ursey a răspuns:

Cel mai simplu este daca ai windows trial il lasi asa trial faci toate update si dupa ii faci activarea si nu iti apare nici o problema de genuine eu asa fac si nu am probleme

| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Control pannel > system security > windows update > turn automatic off.

| Motanel18 a răspuns:

Start->Control Panel->System and Security->Windows Update->Change Settings->Check for updates but let me choose whether to download and install them.