| Mitsa a întrebat:

:*!
Mi-am luat ieri un telefon Cosmote Move și o prietenă mi-a instalat niște aplicații pe el. Easy battery, Go launcher SMS, Go launcher theme. Mi-a descărcat și o temă pentru. tlf.
Problema e că de când mi-a descărcat aplicațiile, ecranul nu se mai aprinde, e tot negru. Apăs pe butoane ca să-l deblochez și se aprind doar beculețele de la butoane, ecranul rămâne tot negru. Nici când mă sună cineva nu văd... Rar se mai aprinde ecranul, în rest e tot negru. :-s
Mă puteți ajuta puppy dog eyes?
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Zippy a răspuns:

Ai putea sa mergi la cosmote sa te lamureasca angajatii ca de aia sunt platiti.