| Shtefhy a întrebat:

Hey TPU!
Cum pot sa selectez de pe ecranul de pornire niște aplicații?
Adică deblochez telefonul, apoi îmi Intra acolo pe prima pagină. Și acolo sunt niște aplicații. Nu pot sa le selectez pentru a le șterge de pe ecran, nici chiar sa le dezinstalez, tot prin aceeași tehnica. Cu alte cuvinte, apăs lung pe o aplicație și nu se întâmplă nimic mai departe.
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Esti sigur ca nu ai un wallpaper setat in care apar aplicatiile respective?

| Shtefhy explică (pentru Ronnix):

E doar o poza.