| FaFaLikeYou a întrebat:

mi-am luat un router wireles si am bagat de pe laptop parola gresita. Acum cand ma conectez ma conecteaza cu parola gresita.

Cum fac sa il sterg de la favorite?

Răspuns Câştigător
| dikaaa a răspuns:

Reinstaleaza driveru cu placa video wireless, sterge driveru initial si reinstaleaza-l tongue

| FaFaLikeYou explică (pentru dikaaa):

Adica sa reinstalez routeru?

5 răspunsuri:
| dikaaa a răspuns:

Intri in panoul wireless si dai acolo preferince si cauti ceva de parola *difera de laptop* si pui acolo sa se conecteze numai cu parola x23x22.

| FaFaLikeYou explică (pentru dikaaa):

Asa am reusit dar imi spune no internet acces. daca intru de pe telefon merge... oare ce are?

| dikaaa a răspuns:

Nu routeru, ci placa video wireless, reainstaleaza driverele, mie mi-au spus cei de la Romtelecom

| valentin07 a răspuns:

Click dreapta pe retea/ proprieteati /Secuity