| Andutuu a întrebat:

Mi se aude foarte incet sunet-ul la PC. am peste tot volumul la maxim si se aude incet. Am avut niste placi audio bagate in slot si se auzeau,dar dupa un timp nici acelea,e chestiune veche in fine. Acum se aude incet placa audio incorporata,nu ma puneti sa schimb alt driver de sunet pentru ca nu merg,decat acesta care il am acum, va rog am nevoie de ajutor! FUNDA [scuzati categoria daca e gresita]

Răspuns Câştigător
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Baga windows 7 si o sa iti remedieze problema te asigur.

4 răspunsuri:
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Ce windows ai? Daca ai windows 7 ar trebui sa iti dea ultimele drivere de sunet ale placii tale.

| Andutuu explică (pentru LaurD3athAng3l):

Windows xp

| Andutuu explică (pentru LaurD3athAng3l):

Totusi voiam sa repar aceasta problema, dar daca nu stii sau nu ma poti ajuta, tot iti multumesc.

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Andutuu):

Cu placere.Sincer nu stiu ce ai putea sa ai.Incearca sa asculti cu AIMP3 muzica si alegi acolo driver de ascultare.De la setari si alegi de la dispozitiv audio.Sa nu fie de acolo cauza cine stie.

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru Andutuu):

Baga windows 7 si o sa iti remedieze problema te asigur.