| andrey199708 a întrebat:

am instalat draiveru pentru placa audio si mi-se aude foarte incet chiar daca volumul este la maxim. Ce pot sa fac sa se auda bine? ma poate ajuta cineva

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sigur ai volumul dat la maxim de peste tot/si boxele date mai tare?

| andrey199708 explică (pentru CM7YRE):

Da sunt toate la maxim si boxele si volumul din pc... si se aude foarte incet.

| CM7YRE a răspuns (pentru andrey199708):

Incearca sa conectezi sistemul la un telefon cu jack sau o sursa care are o mufa jack, sa vezi daca se aude la fel de incet. Am intampinat problema asta la cineva, si era de la subwoofer. Daca se aude incet conectat si la alte aparate, inseamna ca sistemul e de vina.

| andrey199708 explică (pentru CM7YRE):

Am incercat si la telefon si la laptop si la ele merge numai la pc nu vrea...