| razvanytb a întrebat:

nu-mi merge minecraft cine vrea sa ma ajuta sa lase un raspuns cu adresa lui de mess ca sa vorbim si sa intre in pc meu cu team wiewer

Răspuns Câştigător
| Danutzul2000 a răspuns:

Deci fi atent:
dai click dreapta pe desktop
settings dai advanced dupa troubleshoot si dai la maxim linia aia de acolo
Funda te rogbig grin

7 răspunsuri:
| Remus12 a răspuns:

Pai cum nu-ti merge? uite iti zic ce trebuie sa faci intre pe www.romania-minecraft.com dai la descarcare minecraft apasa pe mirror instaleaza minecraftul si cand il pornesti (vezi ca trebuie sa ai java)baga-ti un nume si dai force update ca sa-ti descarce ce a mai ramas! apoi nu mai trebuie sa dai doar intri in el force update nebifat si te joci:)

Funda?

| razvanytb explică (pentru Remus12):

Pai eu am o alta problema cu java zice ceva de jvm java virtual machine am 2 modele de java instalate dar tot nu merge

| RazvanRazvan132 a răspuns (pentru razvanytb):

Ia linkul asta va merge descarca-l si iti va mergehttp://www.google.ro/......http?/url
Imi dai Funda? pls

| jakecrazy a răspuns:

Ce simplu Driverele minecraft nu corespund cu Driverele Java si cele ale pc-ului

| RazvanRazvan132 a răspuns:

Frate deci iti iei minecraft orice versiune dupa iei Java versiunea cea mai noua sa nu mearga greu dupa iti merge este simplu Funda? imi dai te rog imi trebuie

| Valasciuc_Antoni_1997 a răspuns:

Daca vreti sa va mearga minecraft contactati-ma la ID de skipe care este avalasciuc

| Claudelul_Claudiu_1988 a răspuns:

Pentru minecraft iti trebuie java primesc funda?