| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu ce categorie ar trebui sa aleg dar avand in vedere ca este ceva online cred ca se potriveste tehnologie. Deci am cumparat si eu un abonament ca sa il am 7 zile gratis si gen nu am bani sa platesc si am vrut sa il anulez dar nu mai merge, intrebarea este: daca vede ca nu am bani se anuleaza singur?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum l-ai cumpărat, de la cine, ce fel de abonament, ce date despre modalitățile de plată ai dat, cine și cum vede că nu ai bani?

| DanaDaniellllla a răspuns:

Nu, nu o să se anuleze, ci o să fie taxat pe card, iar la prima alimentare cu bani a contului o să se rețină prețul abonamentului.