| CostyBoss123 a întrebat:

Salut tpu.Nu stiu de ce nu mai pot dezinstala antivirusul bitdefender. A fost din acela cu 30 days. Am dat odata sa-l dezinstalez si nu mi l-a dezinstalat si acum nu imi mai apare la Uninsat a programs.Ce pot face sa-l dezinstalez. FUNOI

5 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Stii sa stergi registrii din Pc cu regedit?

| CostyBoss123 explică:

Doamne... cati prosti pe TPU nu vedeti ma ca scrie ca nu imi mai pare in Unninstal a programs.

| xXxGABYxXx a răspuns:

Intri control planel la progams si cauti
bitdefender si dai clik pe el si l dezinstalezi daca nu mg asa intri unde e instalat si dai delete

| Kumar a răspuns:

Click pe START -> Control Panel -> Add or Remove Programs, cauti antivirusul in lista de programe si dai click pe "change/remove". O zi buna!