| Chimbly a întrebat:

O mica intrebare care o sa para cam tampa, dar... Becurile cu senzor "acustic" cele cu bataie din palma, necesit ceva modificari in plus fata de unul normal? Adica gen daca iau un bec de genul si il pun pe un sistem clasic merge? Si pot gasi si la 50 de lei? (Pe net am gasit un pret de genul dar mi se parea cam ieftin)

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Modificari necesare? Doar sa elimini zgomotele asemanatoare, sa nu influenteze senzorul.
Acum se gasesc in comert becuri cu Led char si la 12-14 lei, iar electronica suplimentara pentru comanda este si ea ieftina, deci pretul de 50 lei este foarte plauzibila.