| SiaAnastasia a întrebat:

Cine stie unde pot gasi Kindle Fire HD 7 la un pret ieftin? L-am cautat peste tot si nu am gasit mare lucru, si ce am gasit a fost la un pret foarte scump (5000 de lei).
Cel mai ieftin site primeste funda!

Răspuns Câştigător
| MembruSeniorTPU a răspuns:

Nu are cum sa coste atat de mult

http://lumeadigitala.ro/kindle-fire-hd-hdx-specificatii-tehnice

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pe amazon nu te-a dus capul sa te uiti? Nu de alta, dar se intimpla ca ei sa fie cei care FAC Kindle-urile, presupun ca stiai asta.http://clicks.aweber.com/......ttp?/y/ct/

| SiaAnastasia explică (pentru KodrutZ):

Stiam si eu asta. Dar nu ma lasa astia... Cica nu am datele completate corect si bla bla bla...

| KodrutZ a răspuns (pentru SiaAnastasia):

Pai completeaza datele corect si bla bla bla. A, si pentru viitor, retine ca pretul poate fi mic sau mare, dar nu poate fi "ieftin".

| BiuL a răspuns:

Decat sa dai 5000 pe kindle mai bine iti iei o tableta si poti si pe ea sa citesti carti.