| o0DarKneSs0o a întrebat:

pai problema mea este caci cand dau dublu clicke pe counter-strike imi arata doar cursoru cum se incarca si atat, nu stiu ce sa-i mai fac, iar windowsul nu-l instalez.Cel mai bunt raspuns si eficient primeste funda.

5 răspunsuri:
| TheBoY a răspuns:

Salut!
reinstaleaza cs-ul si daca nu merge atunci cand in instalezi schimba numele fisierului de ex: C:\Program Files\Counter-Strike 1.6 schimbi cu C:\Program Files\Counter-Strike fara ''1.6'', sau daca tot nu merge i-ati alt cs. funda?

| SavinCalin a răspuns:

Cum s-a subliniat mai sus instaleaza-ti windows-ul sau daca ai windows 7 incearca cu click dreapta sa il pornesti ca si administrator.
Nu garantez ca v-a functiona...

| sNai a răspuns:

Incearca sa iti faci update la placa video!

| o0DarKneSs0o explică (pentru sNai):

Si cam cum sa fac?

| TheBoY a răspuns (pentru o0DarKneSs0o):

Click dreapta pe el-->run as administrator si gata