| GabryeluL a întrebat:

Poate e o intrebare cam idioata dar... dupa parerea voastra care e cel mai bun internet in zonele rurale?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

In functie de zona, multi operatori nici nu ofera internet in anumite zone rurale. Prima data intereseaza-te ce operatori distribuie internet in zona ta, fa o lista si apoi alege unul din ei. De obicei cu cat e mai cunoscut e mai bun si au un un departament de servicii cu clientii mai bun, adica daca apar probleme ti le rezolva mai repede.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai RCS-RDS(Digi), posibil sa ai ori AKTA, ori UPC, ori Telekom/Orange, dar nu sunt sigur de ultimele doua.
In principal treaba sta cam asa, Digi este foarte bun, AKTA, de preferabil sa-l ocolesti pentru ca au un suport tehnic de te doare capul + picari masive la cea mai mica adiere de vant, switch-uri invechite si etc, iar UPC, este mai ok.

| Stefancalin1997 a răspuns:

Cel de la digi

| Eu2208 a răspuns:

Sunt de acord cu curious stuff... Mai intai trebuie sa te interesezi... Unde am eu casa la țara-munte ( in zona Buzăului) merge cel mai bine internetul de la Digi!