| Iunix a întrebat:

Puteți să-mi spuneți un program cu care să pot vedea cine mi-a folosit PC-ul? Să pot vedea când l-a aprins când l-a stins, pe ce site-uri a intrat și dacă se poate să îmi trimită aceste date în timp real pe telefon.

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Aici ai o lista cu programe tip keylogger free. alege unul si asa o sa poti vedea cine, cat timp, cand, ce a scris, etc, in pc. insa daca nu e calculatorul tau personal, nu ar trebui sa o faci. vulnerezi intimitatea unei persoane.

| Iunix explică (pentru gelu1970):

E pc-ul meu personal.

| Iunix explică (pentru gelu1970):

Keylogger nu este un virus?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iunix):

Nu e virus.E un program care se foloseste in computerele de birou.Programe cu care sefii verifica actvitatea angajatilor, un program cu care parintii verifica activitatea pe pc-urile copiilor. Se zvoneste ca nu stiu cum, sa bagi un keylogger in pc-ul cuiva si vei primi automat pe email tot ce se intampla pe acel pc.Nu e adevarat.Numai pe pc-ul care ai bagat keyloggerul, poti vedea activitatea. Atat. Bineinteles ca antivirusul e posibil sa ti=l detecteze ca un intrus, program periculos dr ii dai unda verde la antivirus.Asta,dupa cum spunea si Gelu, numai pe pc/ul tau personal.

| gelu1970 a răspuns (pentru Iunix):

Ramon ti-a raspuns

| DariaSofia95 a răspuns (pentru gelu1970):

" VIOLEZI", nu "vulnerezi" laughing)))))

| gelu1970 a răspuns (pentru DariaSofia95):

Vulnera vine de la vulnerabil. putina limba romana se invata in ultimul timp in tara Romaneasca. vai si amar de viitorul sumbru ce il avem.