| Alexx7721 a întrebat:

Se merita sa trec de la windows 7 ultimate x32 bit? pe windows 8? tot pe 32 pentru ca e un pc mai praf.

Piesele sunt urmatoarele :

Amd athlon II x2 245 (2.90)
RAM : 2gb ddr2
HDD : 500GB
Placa video : AMD RADEON 3000

Credeti ca m-ar tine? pe windows 7 ultimate de cand l-am pus merge greu in jocuri asta se intampla de 1 saptamana. insa eu am windows 7 ultimate de foarte mult timp si sigur sa va spun world of tanks mergea la 50 de framuri per second... si acum debea daca prind 10. nu stiu ce se intampla. Funda celui ce ma lamureste. In poza se vede exact ca joc full screen.

http://imgur.com/bnB59lb

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu.8 este naspa.

| siriusblack98 a răspuns:

Treci la windows 7 ca daca nu poti sa bagi 8 pe 64 de biti e ca si cum ai incerca sa bagi cherosen in trabant intelegi? Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Laurentiu_Andrei_2001 a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine ai ramane pe windows 7 deoarece nu prea gasesti jocuri pentru windows 8 si din cate am inteles de la apropiati/prieteni lor le mai da erori si nu prea gasesc jocuri compatibile ceea ce este enervant pentru un GAMER si nu numai de asta windows 7 o sa iti mearga mai bine pe 7 decat pe 8 FUNDA?