| TaviOctavian a întrebat:

Sunt pasionat de jocuri gen Minecraft, CS:GO, ETS2, Scania Truck driving, gta 4, samp, A.V.A., vreau si alte jocuri... unele mai misto! big grin
Am configuratia: Procesor: i5 3.9 GHz
Placa video nVidia Geforce GT 730 128 biti 2 gb
6 GB ram
Ma ajutatati?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Q: cine a facut rahatul ala de configuratie?
Serios, i5 si gt730? gt-ul ala e de forma acolo...

| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Majoritatea tembelilor baga mai multi bani in procesor decat in placa video. daca s-ar uita macar la un video pe youtube ar vedea ca e invers bine, dar lasa " ca noi stim toate" laughing.

| Jipa95 a răspuns:

Salut! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.

Bft! :)

| Pal007 a răspuns:

Poti incerca League of Legend, World of Worcaft, NFS, Beatelfield

| winterdemonsprofile a răspuns (pentru Pal007):

Beatelfield? Poate Battlefield, * World of Worldcraft. League of Legends