| blaster21 a întrebat:

Telefonul meu j3 2017 a început să aibă o problema. De fiecare dată când aprind telefonul one ui-ul se oprește in continuu rezultând la dispariția aplicatiilor. În această condiție nu pot decat sa pornesc setările. Am incercat sa curăț cache-ul aplicatiei însă fără rost. Aveti o soluție?

1 răspuns:
| InvatamProgramare a răspuns:

Daca ai datele salvate in cloud, sau nu ai nevoie de date poti incerca sa ii faci o resetare la setarile din fabrica. Altfel, la service.