| anonim_4396 a întrebat:

urgent, mi-am descarcat o aplicatie pe telefonul meu si trebuie sa descarc ceva la ea, altfel nu o gasesc, am android si mai am un modem Vodafone cu cartela activa internet, am incercat sa pun cartela aceea in telefonul meu dar nu am reusit sa ma conectez la internet, wifi-ul nu pre-mi merge, in sensul ca nu intra pe net ce are telefonul asta stupiid? funda + vot

1 răspuns:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Ar trebui sa mergi la Vodafone si oamenii de acolo iti vor explica cum sta treaba. Sper sa fi fost de ajutor.