| Adytzu_Adytzu_1999 a întrebat:

Vorbesc de pe contului fratelui meu.Am si eu o nelamurire:produsele si reducerile de pe MediaGalaxy.ro sunt si in magazinele lor? Am pus ochii pe un laptop la reducere dar tata nu este de acord cu comanda pe internet. Dau funda primului raspuns!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da si nu. Este greu sa tina absolut tot ce e in stocul de pe internet si in cel al magazinului deoarece nu e spatiu. Asa pe internet, o baza de date, si se rezolva. Pe cand la un magazin fizic, ai nevoie de spatiu comercial inchiriat, care costa, mai ales cand e o suprafata mai mare.
Oricum, ideea e ca sunt mii de persoane care comanda de pe internet zilnic, si totul e ok. E mult mai comod asa. Si doar daca e speriat sa nu se gaseasca cu ceva in pachet, ca majoritatea parintilor laughing asa fac, doar poate sa il tina 2 minute pe cel de la curier, sa desfaci pachetul, si sa verifici ca e totul acolo.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat