| cFlorin a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon bun, cu android, cu mai mult de 3 inch cu pret pana in 700 RON. Ce mi-ati recomanda?

12 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Cosmote Move

| MusicFan_6770 a răspuns:

Cu abonament la Orange iti iei un Samsung galaxy s2 cu 200 - 400 ron. platesi pe luna cam 85 ron

Răspuns utilizator avertizat
| benny a răspuns (pentru MusicFan_6770):

Si cat timp platesti 85 ron? cumva 2 ani? laughing

| MusicFan_6770 a răspuns:

A da. poti sa ti-l udatezi la android 4.0.3 cu Samsung kies pc

| John1973 a răspuns:

Uite aici un telefon bun si mai ieftin http://bit.ly/1vTDOUs

| Bogyutzzz a răspuns:

Salut uite un telefon foarte bun si destul de ieftin pe mine m-a socat cat de bine functioneaza http://www.emag.ro/......DD9B9BBBM/

| xDeyaDeeAx a răspuns:

Eu una ti-as recomanda sa nu iti iei cu android deoarece bateria tine max 3 zile.

| SmileyFace2 a răspuns:

Buna. LG P350 Negru, Samsung i5800 Galaxy 3 Negru, Samsung s5830 Galaxy Ace, Samsung galaxy mini.

| robymeg a răspuns:

Iphon 3gs