| agentclanc21 a întrebat:

Vreau sa iau un laptop pentru gaming. Ideea mea este http://www.emag.ro/......17D4BBBM/. Va rog sa nu imi spuneti ca "PC este mai bun pentru gaming, nu laptop". Acest laptop vreau sa il i-au pentru urmatori 4-5 ani. Acum am niste intrebari:
1. Este bun la raportul calitate pret?( adica se merita ca dau banii pe el?)
2. Poate sa ruleze Outlast si Outlast WistleBlower la minime?
3. Poate sa ruleze Watch Dogs pe minime?
Vreau argumete. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Laptopul acela nu este capabil nici sa ruleze jocurile din prezent, gen watch dogs pe detalii chiar foarte bune. Desigur ca outlast+acel dlc de la whistleblower vor merge pe medium-high, dar pe viitor vei avea probleme cu rularea jocurilor. Si nu vei putea juca mai mult de 30 minute pe el fara sa se incinga foarte tare, tine minte ca un laptop de gaming costa de la 3500 lei in sus.

Bft!

| agentclanc21 explică (pentru Jipa95):

Pai eu vreau watch dogs pe low nu pe bune sau foarte bune.