| Bancos a întrebat:

Vreau sa imi schimb placa video la PC. M-ar interesa una mai mult pentru gaming. Vreau sa imi spuneti daca am nevoie de informatii despre monitor la schimbarea altei placi video. Adica... daca conteaza informatiile monitorului si daca se potrivesc cu orice placa video sau nu.

Astept raspunsurile voastre :

4 răspunsuri:
| Scremer a răspuns:

Ar fi bine pentru ca daca ai un monitor bun si o placa buna nu o sa ai treaba o sa se vada superb, dar daca tu ai o placa buna si monitoru nu stiu e de vreo 17 inch si vechi de pe vremea lui bunicu clar ca nu o sa te poti bucura de puterea placibig grin

| Bancos explică (pentru Scremer):

Monitorul e ok. Si placa video este bunicica, dar vreau sa fie mai buna sa se vada jocurile mai super si mai clar. Si vreau sa stiu daca orice placa video este compatibila cu un anumit monitor. Daca este nevoie o sa avisez toate datele despre PC. Sau ma rog... despre monitor.

| Scremer a răspuns (pentru Bancos):

Pai zi ce monitor ai ca sa pot sati pun o placa video buna si daca ai putea mentiona cam cati bani vrei sa cheltuiesti pe placabig grin

| Bancos explică (pentru Scremer):

Maxim 50 lei (cu cativa lei in plus nu conteaza).

model: P3191W
1024x768 (32bit) (60Hz)