| pacifistul a întrebat:

TPU, vreau sa ma ajutati cu un programe software de chimie, ceva de liceu sau facultate, am cautat pe google nu prea am gasit, in afara de AEL. Doresc un program profesionist de chimie, sunt dispus sa platesc pentru el

1 răspuns:
| Cliar a răspuns:

Nu prea sunt din cate stiu, dupa cum ai mentionat si tu ael este unul din putinele care sunt decente, restul nu cred ca te-ar interesa mai ales ca sunt mai slabe decat ael si tu vrei cea profesionist