| TOOL a întrebat:

vreau sa-mi iau o placa video, ce imi recomandati? sa mearga jocurile de baza gen : LoL, WoW, Metin, C.s, CrossFire, Minecraft, Samp.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de placa ta de baza. Daca placa de baza e mai veche s-ar putea sa nu optii rezultate bune.

| doctorwho a răspuns:

Un GTX 750 TI ar fi destul, desi ar fi mai bine ceva mult mai nou, precum 1050TI

| AnonimZeus a răspuns:

O placa Gt Force minim un ga si un procesor i3, o sa mearga totul la high si fps in jur de 40-50.