| ToOmYOfficial96 a întrebat:

Zilele acestea mi-a cazut Tableta din mana si s-a spart protectia (touchul) totusi merge da cred ca de la cazatura s-a intamplat ottusi ceva cand ma joc pe ea se declanseaza automat PrintScreen-ul automat stiti cumva ce pot face sa dezactivez cumva acea functie sa nu mai mi se intample ca este foarte enervant face prinscreed de 3-4 ori in timp ce ma joc

1 răspuns:
| xXGaByxD a răspuns:

Aceiasi problema am avut-o si eu dar nu am putut dezactiva nici cum functia aia