| Pancakes_Iza_1994 a întrebat:

Ok TPU, buna! am un iphone 5s, iar cand voiam sa plec de acasa, l-am pus in buzunar, nu stiu ce faceam cu mana, dar mi-a cazut din buzunar. Anyway, s-a spart sus langa camera, touchul imi merge greu, ba chiar cateodata se blocheaza, iar camera de pe spate e neagra, singura solutie e sa il duc la reparat, asa-i? multumesc anticipat big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stim noi ce faceai tu cu mana, nebunatica mica...
Il duci la reparat, ce, te astepti sa se intample o minune si sa se repare singur?