| Christyan a întrebat:

zilele astea mi-am instalat windows 7 si jos in coltul din dreapta imi scria "Build 7100 Genuine is not activation" sau ceva de genul si nu imi dadea voie sa imi pun imagine de desktop si am instalat programul Remove Wap l-am folosit si mi-a disparut scrisul din coltul drept dar tot nu imi da voie sa imi pun imagine,de ce, ce trebuie sa fac ca sa imi dea voie?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Dezactiveaza automatic updates:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Cauta windows loader si incearca sa-l activezi cu el. Daca nu merge instaleaza-l din nou si dupa aceea debifezi automatic updates apoi il activezi.