| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare... cum fac un videoclip cu imagini? Adica, vreau un program unde sa incarc pozele si sa specific cat sa dureze fiecare, sa pot adauga text, si alte efecte! Dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

22 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Cel mai bun program pentru ce vr tu sa faci este Windows Movie Maker 2.6
http://windows-movie-maker.en.softonic.com/

| kristy a răspuns:

Windows Movie Maker
funda?

| rrrbeto95 a răspuns:

Sony vegas pro

| LoveYouR a răspuns:

Windows Movie Maker...il ai pe calculator.Da clik pe start apoi in dreapta ai o lupa unde scrie search si scrii Windows Movie Maker daca nu scrii intr-un cuvant WindowsMovieMaker. Daca nu il gasesti, il poti downloada foarte usor de pe net. Daca nu vrei sa-l iei de pe vreun site da add: dgeolyna@yahoo.com si ti`l trimit euwinking... fundita?smug

| denisa402 a răspuns:

Windows movie maker

| ComputerGeek a răspuns:

Movie Maker? E cel mai simplu si toti il avem in calculator. E un program bunicel cu care sa incepi sa editezi pana mai avansezi.

Trebuie sa fie la:
START->All programs->Windows Movie Maker(trebuie sa fie in acea lista)

| HabarNuStiu a răspuns:

Movie Maker

| LondoneseCat a răspuns:

Pai de ce nu incerci in powerpoint?happy funda?:*

| doroteea a răspuns:

Poti folosi movie maker. Il are orice windows.

| fsorin96 a răspuns:

Incearca Camtasia Studio. E mai bun de cat Movie Maker

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Windows Movie Maker este foarte bun programul poti sa faci tot felul de efecte speciale poti sa iti alegi ceva piesa si sa faci un videoclip cu mai multe imagini uite downloadeazal de aici http://windows-movie-maker.en.softonic.com/ si eu l-am incercat si am facut vreo 5 videoclipuri ii foarte bun program si is foarte multumita de rezultat

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Windows Movie Maker ii un program foarte bun crede-ma si eu l-am incercat si am facut vreo 5 videoclipuri si are multe efecte downloadeazal de aici http://windows-movie-maker.en.softonic.com/

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Cum a zis si IoNuTzZzB Pro Show Producer dar tot Windows Movie Maker si ti le poti downloada pe amandoua si care iti place mai mult pe ala il folosesti

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Windows movie maker

| Adus a răspuns:

Powerpoint si cauta pe net ghid pentru folosire o sa ai toate detaliile acolo(fa o prezentare, e ca un videoclip)

| alexandra_4619 a răspuns:

Pro show gold e cel mai bun e exact cum ai spus tu ca vrei sa fie funda?

| Madisson a răspuns:

Windows movie maker.eu p ala il folosesc happy

| cristian_5777 a răspuns:

Windows Movie Marker este cel mai bun.

| Seby_3351 a răspuns:

Da desigur ca se pot adauga texte si efecte programul se numeste mount image si exista si in calculatorul tau

| IonutBotosani a răspuns:

Cel mai bun si mai simplu este Pro Show Producer

| IonutBotosani a răspuns:

Incearca Pro Show Producer

| Hαٱlʒყ a răspuns:

Paii poti sa incerci pe Picasa