| Flaviu_Flaviuku_1996 a întrebat:

Salut tuturor am un wireless (totolink) si nu stie de ce nu imi merge, imi tot arata semnul exclamari si imi scrie ( not internet acces), dar bag cablul in laptop si am semnal imi merge da wireless-ul nu... ajutoor va rog crying

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

laughing) nu iti merge wirlesu atunciwinking iti merge internetul pe firwinking, scuze da chiar ma facusi sa rad, doar iti arata ca e conectat wirlesu pentru ca tu il ai aprins, dar daca inchizi wirlesu din calc o sa observi ca ai net in continuare. problema este ca nu e configurat bine wirlesu in routher, mai incearca, citeste bine cartea si vezi ce si cum, daca nu suna la furnizorul tau de internet si povestete-le ce ne povestisi si noua si te vor ajuta eiwinking bafta