| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,un program bun de filmat gameplayuri? nu vreau fraps deorece are o gramada de probleme(nu filmeaza mai mult de 30 de secunde,versiunea full pe care o am nu filmeaza un singur videoclip filmeaza mai multe, etc...)

2 răspunsuri:
| GARFIELDEGAY a răspuns:

Esti tu prost... ca de filmat, filmeaza si 10 ore dar daca nu stii de unde sa il descarci, degeaba lol

| adrianbestboy98 explică (pentru GARFIELDEGAY):

De bagi ca pl, am scris ca nu imi face un singur videoclip daca nu stii sa ajuti nu te mai baga pidar prost