| adiglont a întrebat:

Salut useri TPU.Am un Samsung Galaxy S rootat pe care am instalat android 4.0.3 ICS.I-am facut backup inainte de instalare si cand am facut restore mi-a stricat cardul SD intern si nu mai booteaza deloc.Nici macar pc-ul nu il mai recunoaste.Va rog ajutati-ma.Dau funda pentru raspunsul bun.

6 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Sall! si eu am patit la fel cu vreo 2 Sd-uri ...eu nu puteam nici sa il reformatez! Eu zic sa iti cumperi altul!

| adiglont explică (pentru DjDOCALyN):

Alt sd sau alt tel?:-s

| DjDOCALyN a răspuns (pentru adiglont):

Alt tel nu are pentru ce sau sa incerce sa bage alt sd in tel sa vada daca il primeste daca nu reinstalat software!

| adiglont explică (pentru DjDOCALyN):

Am rezolvat...am instalat android 2.3.6 cu Odin apoi i-am pus iar 4.0.3...mersi de ajutor oricum

| DjDOCALyN a răspuns (pentru adiglont):

Nu ai pentru cewinking

| Kevin975 a răspuns:

Adauga adresa BestSeller0911@yahoo.ro sa rezolvam problema.