| AnonimBS a întrebat:

Vreau sa descarc server team speak dar cand vreau sa deschid apare mesajul asta the compressed (zipped) folder is invalid or corrupted
Ce ar trebui sa fac
Dau funda celui care-mi rezolva problema!

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Inseamna ca: fie fisierul e corupt pe server, iar tu nu poti sa descarci decat o copie corupta, fie browserul tau are ceva probleme. Incearca cu alt browser sau chiar de la un alt comp.

2 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Descarca-l inca o data!

| AnonimBS explică (pentru StefanKogut):

Am incercat de multe ori dar niciodata nu merge

| StefanKogut a răspuns (pentru AnonimBS):

Inseamna ca: fie fisierul e corupt pe server, iar tu nu poti sa descarci decat o copie corupta, fie browserul tau are ceva probleme. Incearca cu alt browser sau chiar de la un alt comp.