| Bl0w a întrebat:

Vreau sa imi comand o tableta de pe site-ul celor de la evolio si nu stiu daca ofera transport gratuit in tara...sau macar daca asigura transportul. Daca e cineva care a comandat ceva de la ei va rog sa-mi ziceti.
Le-am trimis un mesaj si nu mi-au raspuns, de aceea va intreb pe voi.

Răspuns Câştigător
| MarianAlex112 a răspuns:

Transport gratuit oriunde in tara peste 300lei comanda cred ca depaseste tableta ta 300leihappy funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu tare sa citesti pe site.

http://www.evolioshop.com/ro/transport-gratuit

| Bl0w explică (pentru suntserios):

Mersi ca m-ai luminat.

| nemesis1000 a răspuns:

Salut! In luna mai 2013, am comandat o tableta de la evolio, de pe site-ul lor si surpriza: ERA DEFECTA. O luna de zile m-am chinuit sa o pot recupera din service, m-au pacalit de m-au rupt. Update firmware pe de defect hardware! Sunt niste EXCROCI.Vand tablete CHINEZESTI REBRANDUITE IN ROMANIA. Tabletele lor sunt praf.NU CUMPARA. Daca vrei ceva bun si decent cumpara : ACCER, ASUS, LENOVO sau SAMNSUNG.Bafta.