| Chittal a întrebat:

Vreau sa stiu daca e vreun program in care poti sa-ti subtitrezi un oarecare video al tau sau ceva?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Subtitrarile din filme se fac cu programe. Nu ai cum altfel. Cel mai la indemana e Subtitle Workshop, pe care il gasesti pe net. Mai poti incerca Aegisub. Sunt gratuite, dar ai grija sa le descarci de pe site-uri de incredere (pagina oficiala). Gasesti si tutoriale pentru ele, ca sa stii cum sa creezi subtitrare cu ajutorul lor.