| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Vreau sa stiu daca Grand Theft Auto 5 (GTA 5), FIFA 15, Battlefield 4 si Battlefield Hardline imi vor rula ceva mai lejer (adica pe niste setari medium-high sau eventual medium) pe acest sistem:
Processor: Intel Pentium G2130 3.20GHz
Placa Video: NVIDIA GIGABYTE GeForce GTX 750 N750OC-1GI, 1GB GDDR5, 128bit
RAM: 6GB
SO: Windows 7 Ultimate 64-bit Service Pack 1
Monitor: Acer AL1916
Placa de baza: ASRock H61M-VG3
Dau funda!
Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Fifa 15 si Battlefield Hardline o sa iti mearga pe medium
Battlefield 4 e posibil sa iti mearga pe high
GTA 5 o sa il poti rula pe low pentru ca cere procesor cu 4 nuclee.

| lBroken69 a răspuns:

GTA 5 pe low... poate mediu, dar slabe sanse.Ai placa video buna, posibil sa mearga Fifa 15 pe high.De battelfield, nu stiu, incearca-le si vezi care cum merg happy

| Grigore99 a răspuns:

Http://www.game-debate.com vezi aici cauti jocul si setezi tipul de placa video procesor etc si iti spune exact