| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Vreau sa stiu daca mi-ar rula FIFA 15 fara lag pe acest sistemtonguerocessor: Intel Pentium G2130 3.20GHzPlaca Video: NVIDIA GIGABYTE GeForce GTX 750 N750OC-1GI, 1GB GDDR5, 128bitRAM: 6GBSO: Windows 7 Ultimate 64-bit Service Pack 1Monitor: Acer AL1916Placa de baza: ASRock H61M-VG3Dau funda! Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| iRachiu a răspuns:

Salut! Daca vrei sa vezi daca iti merge orice joc cauta pe Google asa : De Ex : FIFA 15 Game Debate si acolo selectezi sistemul.