| andreypanter a întrebat:

Vreau sa va intreb vreau sa mi iau un ps3 si nu stiu daca e nevoie de plasma sau merge si pe televizor normal?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Merge si la tv normal dar plasma consuma mai mult curent iti recomand LCD e ceva de genul plasmei dar are aceleasi calitati mai ales Daca cumperi un TV LCD sa nu uiti sa cumperi cablul HDMI pentru ps3 asa ai grafice realewinking

4 răspunsuri:
| BoRnY a răspuns:

Salut! Merge si pe televizor normal. Fundita?

| ItzRivenGod a răspuns:

Iti merge la orice tip de tv daca are mufa video si audio incorporat

| Kyzz a răspuns:

Merge si pe televizor normal fara nici un fel de problema...Nu este foarte mare diferenta intre plasma si televizor normal pentru ps3winking

| cata123 a răspuns:

Merge si pe televizor normal insa e pacat daca ai o consola ps3 sa nu iti iei un cablu HDMI si sa il conectezi pe o plasma/LCD