| Ismana_Alexandru_1996 a întrebat:

Vreau sa vad pe mai multe dispozitive video chatul de pe un cont de facebook (tableta, telefon, laptop), adica in momentul cand intru pe cont si vorbesc cu cineva prin video eu fiind pe laptop sa pot sa vad si dupa telefon in acelasi timp? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Poti folosi un singur device pentru ca un apel video nu poate folosi mai mult de 2 camere, adica tu si apelatul...

Poti face chestia asta daca faci o conferinta si intri pe conturi diferite..acum nu stiu daca poti face o conferinta video pe Facebook dar stiu sigur ca merge pe skype

1 răspuns:
| Ismana_Alexandru_1996 explică:

Multumesc mult!