| Casian76 a întrebat:

Cum îmi pot face un blog? Se face strict pe computer/laptop sau și pe alte dispozitive (tableta/telefon)?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se face pe internet si-l accesezi de unde vrei. Uite o platforma gratuita si daca vrei cu mai multe facilitati platesti: https://wordpress.com/

| unvecin a răspuns (pentru Salontanul):

Sau: blogger.com (de la Google)

| Salontanul a răspuns (pentru unvecin):

De ce imi spui mie? Pe mine nu ma intereseaza!

4 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Se face pe internet la un hosting sau "free blog", cauta pe google
cum ajungi la site-ul de hosting/free blog nu conteaza, poti sa intri si de pe Nokia 3110 (ala de pe care Chuck Norris a omorat deja toti pokemonii) prin wap