| GameMaster23 a întrebat:

Salut, vreau si eu un hack de viata pentru samp atat va rogg am cautat pestee tot dar nu gasesc 1 care sa mmearga crying NU S0BEIT!
Dau funda +2 voturi!

6 răspunsuri:
| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

HostName: FNatic RPG : 10 On - LvL Up + 250k
Address: samp.fnatic.ro:7777
Players: 8 / 100
Ping: 15
Mode: •FNatic-RP v0.1•
Server deschis astazi 23.02. 2013
Intra de acum si vei avea ocazia sa fii printre cei mai buni din joc cand se vor strange mai multi!

| Marius_Pitesteanu_1998 a răspuns:

Da cauta

| All3xXxXx a răspuns:

Modul sobeit este cel mai bun la ora actuala insa poti gasi pe net multi hack samp, insa daca sobeit nu merge de obicei nici celelate nu merg crede-ma am jucat ceva ani samp si cunosc treaba asta.Pe serverele cu anti chat puternic nu-ti va merge nici un cod sau vei fi detectat rapid si vei luat ban iar sobeit este cel mai puternic si capabil la ora actuala dar cauta pe net multi hack samp si vei gasi niste hackuri interesante. FUNDA!

| GameMaster23 explică (pentru All3xXxXx):

Joc si eu pe un sv si imediat decteaza s0beitu. Dar am gasit un hack de viata si merge SUPER bine... si am zis daca mai stiti!

| Daniel12595 a răspuns (pentru GameMaster23):

Damil si mie bobugaby83

| mriusm95 a răspuns:

Cauta pe youtube :MChilliPepper si SA-MultiHack_1. 2_Pre-Release. merg sigur