| imc1995 a întrebat:

Salutare all. Mi s-a stricat touchu la telefon am un lg gs290 si atunci cand apas pe display imi merge, dar doar in dreapta ecranului si trebuie sa apas mult in stanga ca sa mearga. Cine stie si cui i sa mai intamplat daca ma poate ajuta va rog. DAu funda happy

2 răspunsuri:
| TsutsaHippie a răspuns:

Uite...si eu am patit'o. Am telefon cu touch. Eu m-am dus undeva si mi l-a reparat. Fa si tu la fel. Bafta
!

| umbra09 a răspuns:

Daca iti este in garantie dul de unde l-ai cumparat daca nu la un baiat sau la cineva care repara telefoane big grin