| Alecsandriii a întrebat:

Salutare,am cumparat o camera web noua si,atunci cand intru pe omegle nu ma arata,si am camera foarte buna,si in plus este deja montata,am tot microfon, zoom dar cred ca astea nu conteaza.
am incercat tot si nu a mers sper sa ma ajutati
multumesc.dau funda raspunsului ajutator

Răspuns Câştigător
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Foloseste un cam splitter:
http://blog.manycam.com/manycam-free-webcam-splitter-software/

Si incearca cu ala. Apropo, ai pus toate driverele? Tu te vezi cand pornesti camera? Daca da, solutia e cam-splitterul.

| Alecsandriii explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Nu necesita divere scrie pe cutie dar oricum MS de raspuns FUNDA

1 răspuns: