| anonim_4396 a întrebat:

am fost sunat de numarul: 049711243417. nu am apucat sa raspund, iar cand am incercat sa sun inapoi imi zice ca am tastat un numar gresit. are cineva habar din ce tara este acest apel? multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuia sa pui tot numarul. E din alta tara normal ca nu merge. Pe langa daca ai abonament pe telefon ai sa primesti la factura laughing. Bafta.

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Prefixul e din Germania. In Germania sunt numere doar cu 12 cifre. Sper ca te-am ajutat! :*

| dakrismak a răspuns (pentru Bianca_Bia_2000):

Aha... si ca sa sun inapoi cum trebuie sa formez?

| Bianca_Bia_2000 a răspuns (pentru dakrismak):

Trebuie sa ai optiunea " Nelimitat " sau cel puti 6-7 euro.

| dakrismak a răspuns:

Pai nu sunt pe abonament big grin nu ma deranjează ca am pus tot numărul happy poate is din aia disperați ca sa cumpar acțiuni online lol