| anonim_4396 a întrebat:

Pe telefonul fix ne tot suna numarul 88888888. A sunat aseara de doua ori, in beep.uri. Prima data nu am apucat sa raspund, iar a doua oara mi-a fost frica sa raspund canf am vazut numaru laughing. Acum cam juma de ora a sunat tot la fel, numai in beep.uri, tot de doua ori. Am gasit pe net ca daca as incerca sa sun inapoi imi da numar gresit si ca si alte tari mai sunt sunate de numarul acesta. Pana la urma, are idee cineva despre ce e vorba? Pls, fara legende/glume de de genul,, e numarul mortii ",,, te suna moartea " -_-.
Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Buna Adda,

Nu stiu daca ai auzit de CallRomania.ro, dar pe scurt... cu CallRomania poti sa suni direct de pe site pe un numar real de telefonie fixa sau mobila. Eu foloseam CallRomania pentru farse la telefon si nu foloseam numarul meu real ca sa fac farse tocmai pentru a nu se afla daca il raporteaza cineva. Iar eu sunam de pe CallRomania lume necunoscuta si prima oara am testat sa vad daca merge nr. ascuns si pe acest site cu #31#. Si da a functionat, iar cand m-am apelat eu singur pe mine cu numar ascuns, iar in loc sa scrie FARA NUMAR sau NUMAR ASCUNS, imi aparea +8888888888. Deci cel mai probabil suna careva cu numar ascuns.

Cu placere kiss

P.S. cu siguranta nu sunt eu cel care suna. laughing ca eu faceam asta cu multa vreme in urma!

| vladeusebiu a răspuns:

DNA-ul te sunalaughing ce sa zic habar nu am raspunde si vezi ce e.

| Dumitrescu_Marius_1995 a răspuns:

Buna!
Nu stiu sigur daca asta e raspunsul pe care il cauti, dar acest numar a fost comandat de un chinez in schimbul sumei de 550.000$.
Si,te rog,stai linistita, sa nu crezi in asa zisele "numere ale mortii", nu exista asa ceva, decat in legende.

Cu foarte mare placere, te pup.