| Akihito a întrebat:

Salutare, am o problema cu mouse-ul merge ciudat adica da dublu click cand apesi 1 data e ceva normal sau trebuie sa setez ceva? As vrea raspuns cu explicatii Funda^^

4 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

In orice fisier > Tools >folder options > general > Click items as follows trebuie sa fie selectat. >Double click to open an item. Apply>ok si ai rezolvat problema. Varianta a 2-a sa fie stricat mouse-ul.

| 01rukia01 a răspuns:

Pai vezi uite-te la el sa nu aiba butonul ala blocat
sau scoate-l din unitate si baga-l din nou
daca nu merge nici asa dai cu el de perete de birou ca-si revinelaughing

| AntonioTony07 a răspuns:

Salut,aceeasi problema am si eu cu mouseul, nu stiu exact unde trebuie sa te duci, dar cred ca este o setare. intreaba un specialist in computere ceva. cineva care stie sa faca pc

| BeBelushuTau a răspuns:

Cred ca are butonul stricat verifica si tu